O nas

STRABAG Umwelttechnik GmbH łączy szeroką wiedzę STRABAG w zakresie rekultywacji zanieczyszczonych terenów i recyklingu gruntów, budowy ekologicznych zakładów, kompletnych usług budowy składowisk, a także specjalnych procesów środowiskowych oraz odpowiedzialnego zarządzania utylizacją i zarządzaniem przepływem materiałów.
Dzięki ponad 300 specjalistom możemy w każdej chwili szybko reagować na zapytania klientów, a tym samym opracowywać indywidualne i ekonomiczne rozwiązania dla zdrowia ludzi i środowiska.

STRABAG Umwelttechnik GmbH jest liderem na rynku budowy składowisk odpadów w Niemczech i może oferować i skutecznie zarządzać kompletnymi rozwiązaniami dla zakładów zagospodarowania odpadów zarówno w Niemczech, jak i na całym świecie. Ponadto nasz oddział budowy instalacji oferuje projektowanie i budowę kompletnych zakładów i biogazowni z jednego źródła.

STRABAG Umwelttechnik GmbH posiada certyfikat zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi jakości, pracy, ochrony środowiska i zarządzania energią. Ponadto jest to uznana firma Entsorgungsfachbetrieb [specjalistyczna firma zajmująca się gospodarką odpadami] i członek Überwachungsgemeinschaft Bauen für den Umweltschutz eV [Stowarzyszenie Monitoringu Budowlanego Ochrony Środowiska e.V]Auf der Website veröffentlicht am 07.08.2014 – Zuletzt publiziert am 26.09.2022 9:22:12
<